Slide background

Nowa inwestycja

Budynki mieszkalne

Slide background

Nowoczesne budynki dwurodzinne

Łódź, ul.Łódzka

Slide background

cena od: 600.000 zł

informacja handlowa: 604 162 200

kontakt

informacja handlowa

Telefon: 604 162 200

e-mail: biuro@greenhillsdevelopment.pl

cena od

600.000 zł

nowoczesne budynki
dwurodzinne

www.greenhillsdevelopment.pl

umów się znami

na spotkanie

poznaj zalety naszej inwestycji

Telefon: 604 162 200

Lokalizacja

Działka położona jest na terenach miejskich, dojazd od strony ul. Pustej – jezdnia utwardzona – asfaltowa i od strony ul. Łódzkiej jezdnia utwardzona - kostka betonowa.

Ukształtowanie terenu płaskie z delikatnym spadkiem na stronę południową. Na działce znajdują się dwa drzewa liściaste. Działka jest ogrodzona i jest uzbrojona w następujące media: woda z sieci miejskiej, energia elektryczna, gaz z sieci miejskiej oraz kanalizacja sanitarna (podłączenie do sieci miejskiej) i kanalizacja deszczowa (podłączenie do sieci miejskiej). Wjazd na działkę od strony ul. Łódzkiej, zjazd utwardzony. Dojście i dojazd do budynku utwardzone kostką brukową. Niezabudowana i nieutwardzona część działki, zaprojektowana została w formie trawników. Tereny, na których płożona jest działka, stanowią grunty budowlane Bp. Działka znajduje się na terenie zabudowy jednorodzinnej.

Inwestycja ul.Łódzka - Green Hills Development

nowa inwestycja - nowoczesne budynki dwurodzinne - ul.Łódzka

wszelkie prawa zastrzeżone 2016 Green Hills Development

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie